×
Etiketë: pozitivë
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
Materniteti në qytetin e Vlorës rrezikon që të mbyllet dhe stafi të vihet në karantinë të detyrueshme. Shkak është bërë një sanitare, e cila ka rezultuar e infektuar me COVID-19. Sanitarja e infektuar ka edhe...
Lajme17 Qershor 2020
dy pjesëtarë të Forcës së Sigurisë së Kosovës kanë dalë pozitivë me koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar Drejtori i Zyrës për Marrëdhënie me Publikun në Ministrinë e Mbrotjes, Ibrahim Shala. Shala për "FrontOnline", tha se...
Lajme16 Qershor 2020
Policia e Kosovës thotë se prej kur janë raportuar rastet e para me coronavirus në Kosovë, numri i zyrtarëve policorë të cilët nga fillimi deri më datë 14 qershor kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 është...
Bota/Rajoni16 Qershor 2020
Mëngjesin e sotëm, burime për Top Channel bëjnë me dije se kanë rezultuar dy raste të reja me Covid-19 në qytetin e Elbasanit. Të dyja rastet e konfirmuara me Covid-19 mësohet se janë kontakt të...
Lajme15 Qershor 2020
Galeria Kombëtare e Kosovës është mbyllur për vizitorë deri në fund të kësaj jave për shkak se dy punëtorë të kësaj galerie kanë dal pozitivë me coronavirus. Në njoftimin për media për këtë arsye edhe...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.