×
Etiketë: oborrin
Kronika20 Shtator 2020
Një person derisa ishte duke bartur me traktor një shtyllë për vendosjen e harkut të basketbollit në një shkollë, në oborrin e shkollës nga pa kujdesia ka lënduar tre fëmijë. Rasti ka ndodhur dje në...
Kronika14 Shtator 2020
Policia në Ferizaj ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka kanosur një tjetër Rasti ka ndodhur mesditën e së dielës në Ferizaj, njofton policia në raportin 24 orësh. “Është arrestuar i dyshuari mashkull...
Kronika07 Shtator 2020
Një person në Malishevë është vetë aksidentuar, pasi i njëjti ishte duke punuar në oborrin e shtëpisë së tij. Viktima ka pasur lëndime në pjesën e kraharorit në qafë, ku është operuar dhe është jashtë...
Kronika31 Korrik 2020
Një person është arrestuar dje nga Policia e Kosovës në fshatin Rogovë të Gjakovës, për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë, raporton Express. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se i njëjti...
Kronika23 Qershor 2020
Një qytetar nga fshati Bllacë i Suharekës kishte kërkuar ndihmë në polici për shkak se një qene endacak ishte futur në oborrin e shtëpisë së tij. Ai ka thënë se familja e tij ndjehen të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.