Gjuha:
×
Etiketë: naftës
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
Çmimet e naftës ranë sot në 40 dollarë në tregjet ndërkombëtare, për shkak të rasteve të reja me koronavirus, të cilat lanë në plan të dytë premtimet për rezultate pozitive të testit të ilaçeve kundër...
Bota/Rajoni15 Qershor 2020
Nga mesnata do të rriten çmimet e derivateve të naftës, informon Komisioni Rregullator për Energjetik. Benzina EUROSUPER BS-95 rritet me 1.50 denarë, dhe do të shitet për 59.50 denarë. EUROSUPER BS-98 do të shtrenjtohet për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.