Gjuha:
×
Etiketë: lidhet
Lajme26 Shtator 2020
Forca të shumta të Njësisë Speciale të Misionit të EULEX-it kanë bastisur dje Selinë Qendrore të OVL-UÇK-së në Prishtinë, dhe më pas kanë arrestuar kreun e saj, Hysni Gucatin. Të armatosur deri në dhëmbë, këta...
Lajme04 Shtator 2020
Florian Bieber, profesor i shkencave politike dhe ekspert i Ballkanit në Universitetin e Gracit, tha sot se ai interpretoi bisedimet e Shtëpisë së Bardhë për Kosovën më shumë si një përpjekje nga pala amerikane për...
Lajme24 Qershor 2020
Analisti Vigan Qorrolli ka komentuar ngritjen e aktakuzës për presidentin Hashim Thaçi, si dhe për liderin e PDK-së, Kadri Veseli, nga Dhomat e Specializuara në Hagë, raporton Front Online. Ai ka thënë që prezantimi i...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.