Gjuha:
×
Etiketë: kthejnë
Bota/Rajoni29 Gusht 2020
Midis tensioneve rreth një ligji mbi lokalitetet fetare dhe betejës kundër pandemisë së koronavirusit, Republika e vogël ballkanike e Malit të Zi do të mbajë të dielën votimet, që mund të kenë implikime të konsiderueshme...
Kronika09 Korrik 2020
Dy persona të cilët mbledhin mbeturinat në to gjetën diçka shumë të vlefshme. Brenda një kolltuku fshihej një shumë e konsiderueshme parash. Të hollat nuk hezituan t’ia kthejnë pronarit i cili në shenjë falënderimi të...
Bota/Rajoni30 Qershor 2020
Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq dhe ministri i Shëndetësisë, Zlatibor Lonçar, vizituan Novi Pazarin si vatër e coronavirusit. Por, siç raportojnë mediat serbe, përcjell Telegrafi, atje, zyrtarët e lartë shtetërorë të Serbisë janë pritur me...
Lajme29 Qershor 2020
Shtabet e krizës në komunat e Mitrovicës veriore, Zveçanit dhe Zubin Potokut kanë kthyer disa masa në luftë ndaj përhapjes së COVID-19. Me masat e reja, janë ndaluar tubimet në hapësira të jashtme dhe të...
Lajme29 Qershor 2020
Shtabet e krizës në komunat e Mitrovicës veriore, Zveçanit dhe Zubin Potokut kanë kthyer disa masa në luftë ndaj përhapjes së koronavirusit. Janë ndaluar tubimet në hapësira të jashtme dhe të brendshme si dhe është...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Autoritetet izraelite dhe palestineze i kanë kthyer disa masa kufizuese për shkak të rritjes së numrit të rasteve të koronavirusit. Një izolim i pjesshëm hyri në fuqi të mërkurën në një qytezë në pjesën qendrore...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.