×
Etiketë: epërsi
Bota/Rajoni01 Tetor 2020
Sondazhi i parë pas duelit televiziv mes Donald Trump dhe Joe Biden, shfaq kandidatin demokrat në avantazh me 8 pikë ndaj rivalit republikan. Biden zotëron 50% të mbështetjes, kundër 42% të Trump. Për sajtin e...
Sport06 Shtator 2020
Greqia ka kaluar shpejt në epërsi në ndeshjen ndaj Kosovës. Dimitrios Limnios realizoi pas afro dy minutave lojë.
Bota/Rajoni20 Korrik 2020
Presidenti i SHBA-së, Donald Trump i ka hedhur poshtë rezultatet e anketave më të reja, të cilat epërsi i japin rivalit të tij demokrat, Joseph Bidenit. “Së pari dhe para se gjithash, unë nuk jam...
Bota/Rajoni29 Qershor 2020
Republikanët dhe demokratët po përpiqen të tërheqin votuesit më të moshuar, 65-vjeç e sipër. Sipas anketave, demokrati Joe Biden po avancon me këtë grupmoshë krahasuar me Presidentin Trump. Gara për të tërhequr amerikanët e moshuar...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.