×
 • Sport
 • Sport

  Greqia në epërsi

  FrontOnline
  06 Shtator 2020

  Greqia ka kaluar shpejt në epërsi në ndeshjen ndaj Kosovës.

  Dimitrios Limnios realizoi pas afro dy minutave lojë.

  Afër 6500 banorë të Shalës së Bajgorës përfitojnë nga rrjeti i ri
  Nga Rubrika
  Sport21 Prill 2024
  Real Madridi po punon për planifikimin për sezonin e ardhshëm dhe kërkon të dijë paraprakisht vendimet e lojtarëve të tyre për të...
  Sport21 Prill 2024
  “Mbretërit” kanë shënuar fitore ndaj Barcelonës në “El Clasico”. Ishte anglezi Jude Bellingham që shënoi golin e fitores për Real Madridin ndaj...
  Sport21 Prill 2024
  Në stadiumin “Santiago Bernabeu”, Real Madridi dhe Barcelona po zhvillojnë ‘El Clasicon’ e 257-të më radhë. Kur po zhvillohet minuta e 20’të...
  Të tjera
  Bota/Rajoni21 Prill 2024
  Pas Vrapçishtit dhe takimit me banorët e malësisë së Tetovës, Fronti Evropian, tubimin qëndror sonte e ka mbajtur në Shkup në Sheshin...
  Lajme21 Prill 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pasi dështoi iniciativa për shkarkimin e kryetarëve në katër komunat veriore. Pasi pjesëmarrje në votime...
  Vip21 Prill 2024
  Xhuli dhe Blero janë dy personazhe të njohura në vendin tonë. Të dy përjetuan një aventurë të njejtë, rrugëtimin në “Big Brother”....
  Vip21 Prill 2024
  Ledjona Xheladinaj, gazetarja që ishte një prej protagonisteve në këtë edicion të tretë të Big Brother VIP, ishte e ftuar pasditen e...
  Lajme21 Prill 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka reaguar pasi dështoi iniciativa për shkarkimin e kryetarëve në katër komunat veriore. Pasi pjesëmarrje në votime...
  Bota/Rajoni21 Prill 2024
  Imami Ahmed Kalaja deklaroi sot se ka një familje të madhe. Kalaja tha se është baba i 10 fëmijëve. Imami tha se...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.