×
Etiketë: dhunohet
Lajme27 Shtator 2020
14-vjeçarja nga Gjilani dyshohet se është keqpërdorur seksualisht dhe më pas është detyruar që të abortojë në javën e tretë të shtatzënisë, nga 21-vjeçari me iniciale Sh.J (emër i njohur për redaksinë), me të cilën...
Kronika29 Gusht 2020
Një e mitur është dhunuar nga një person në Gjilan, ka njoftuar Policia e Kosovës. Sipas njoftimit, i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt pas intervistimit. “Me datën 28.08.2020 viktima e mitur...
Kronika22 Gusht 2020
Një akt i dhunimit raportohet të ketë ndodhur para disa jave në Viti. Viktima e gjinisëe femëore, rastin në fjalë e ka paraqitur dje në Policinë e Kosovës. E njëjta dyshohet të jetë dhunuar nga...
Kronika24 Korrik 2020
Policia e Kosovës ka arrestuar një person, i cili dyshohet për dhunimin e një të miture në Gjakovë. I dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë, derisa viktima është dërguar në Institutin e Mjekësisë...
Lajme04 Korrik 2020
Të premten rreth orës 18:30, një grua ka raportuar se ishte dhunuar seksualisht nga një person në Gjakovë. Viktimës i është ofruar tretmani mjekësor. “I dyshuari është arrestuar, pas intervistimit me vendim të prokurorit është...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Aristotel Dhëmbi prej vitesh jeton emigrant në Greqi dhe së fundmi djali i tij 12-vjeç është dhunuar nga babai i mikut të tij, për shkak se është shqiptar. Arsitotel Dhëmbi thotë se ishte në punë...
Kronika22 Qershor 2020
Një rast i dhunës seksuale ka ndodhur në komunën e Ferizajt. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mëngjesin e së dielës në Ferizaj është raportuar për një rast të dhunës seksuale. Sipas njoftimit,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.