×
 • Kronika
 • Kronika

  Dhunohet seksualisht nga i dashuri i saj e mitura nga Ferizaj

  FrontOnline
  22 Qershor 2020

  Një rast i dhunës seksuale ka ndodhur në komunën e Ferizajt.

  Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mëngjesin e së dielës në Ferizaj është raportuar për një rast të dhunës seksuale.

  Sipas njoftimit, e mitura kosovare ka qenë në lidhje dashurie që një vit me të dyshuarin.

  “Është raportuar se viktima femër kosovare e mitur ishte në lidhje dashurie me të dyshuarin mashkull kosovar qe gati një vit, sipas tyre ata kanë pasur marrëdhënie seksuale”, thuhet në njoftim.

  Sipas Policisë së Kosovës, e mitura është dërguar për ekzaminim mjekësor, i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

  Vedat Bajrami banori më i ri në Big Brother VIP Kosova
  Nga Rubrika
  Kronika30 Nëntor 2023
  Njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë është arratisur pas shkëmbimit të zjarrit mes grupit të grabitësve me Policinë e Kosovës të...
  Kronika30 Nëntor 2023
  Policia e Kosovës ka realizuar një operacion të suksesshëm gjatë ditës së sotme. Front Online raporti se Policia është detyruar të neutralizojë...
  Kronika30 Nëntor 2023
  Policia e Kosovës është detyruar të neutralizojë një person me inicialet D.G, i cili dyshohet ka qenë i përfshirë në plaçkitjen në...
  Të tjera
  Vip30 Nëntor 2023
  Legjenda e telenovelës së famshme britanike ‘Brookside’ ka vdekur pesë vjet pasi u diagnostikua me kancer në prostatë. Aktori, i njohur për...
  Vip30 Nëntor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Lumbardhi ka thumbuar Bleradon në raportin e tij me Albën. “Je shukë, prej që ke filluar...
  Ekonomi30 Nëntor 2023
  Ashtu si në tregjet ndërkombëtare, edhe në Kosovë janë rritur nevojat për modernizimin e sistemeve dhe përshtatjen e tyre me standardet ndërkombëtare....
  Lajme30 Nëntor 2023
  Policia e Kosovës ka lëshuar një komunikatë për aksionin e sotëm policor në lidhje me grabitjen e armatosur në Suharekë. Policia ka...
  Lajme30 Nëntor 2023
  Policia e Kosovës ka konfirmuar se gjatë aksionit të së enjtes është vrarë njëri prej të dyshuarve për grabitjen e armatosur, të...
  Bota/Rajoni30 Nëntor 2023
  Një rezervuar magazinimi ka vrarë shtatë njerëz dhe ka plagosur 24 në një fabrikë të prodhuesit indian të kimikateve të specializuara Aether...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.