×
Etiketë: dhomë
Lajme13 Shtator 2020
Artisti Nasim Maxhuni, ka reaguar për një rast jo të zakonshëm që ka ndodhur të dielën në Qendrën Klinike Universitare (QKUK). Maxhuni pretendon se një kufomë qëndroi pesë orë në dhomë me pacientë të tjerë....
Kronika13 Shtator 2020
Një qytetar ka shpërndarë një fotografi përmes së cilës thotë se një person i vdekur është lënë në një dhomë me pacientë të tjerë për pesë orë Nesim Maxhuni ka shkruar se askush nuk po...
Bota/Rajoni10 Korrik 2020
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq është deklaruar pas takimit me homologun e tij francez, që sot e kishte nikoqir, Emmanuel Macron në Pallatin Presidencial të Parisit. Vuçiq për mediat serbe ka thënë se Macron e ka...
Bota/Rajoni08 Korrik 2020
Dje në mëngjes ka ndodhur një tragjedi në fshatin Bardhaniq të Gjakovës ku një shtatas i Shqipërisë vrau një person me thikë dhe dy persona të tjerë i plagosi rëndë. Shtetasi i Shqipërisë në orët...
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Sulmuesi me thikë që u vra nga policia skoceze pasi plagosi gjashtë njerëz në një hotel në Glasgow, ishte një azilkërkues që jetonte prej tre muajsh në një dhomë pa dritë, thanë sot miqtë e...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Incizime të bëra me dron në dhomën e fjetjes, tregojnë kryeministrin bullgar Boyko Borissov teksa fle me pistoletë te koka dhe me një shumë të madhe të parave në sirtar. Fotot e publikuara nga “e-vestnik.bg” e të...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.