×
Etiketë: askush
Lajme23 Qershor 2020
Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se Albin Kurti iku nga përgjegjësia.  “Albin Kurti iku nga përgjegjësia. Askush nuk e ka rrëzuar. Nuk kishte guximin për t’u ballafaquar me gjërat që...
Bota/Rajoni18 Qershor 2020
Presidenti Trump ka hedhur poshtë pretendimet e ish-këshilltarit të Sigurisë Kombëtare të Shtëpisë së Bardhë, John Bolton, i cili në librin e tij, për Trump pretendon se ka kërkuar mbështetjen e Kinës në zgjedhjet e...
Lajme15 Qershor 2020
Drejtori i të ashtuquajturës Zyre Serbe për Kosovën, Marko Gjuriq deklaroi sot se Beogradi dëshiron të diskutojë çështjen e Kosovës me të gjithë, por gjithashtu theksoi se askush nuk mund të imponojë zgjidhje dhe se...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.