×
Etiketë: arsye
Lifestyle09 Korrik 2020
Nëse temperaturat në dhomë, tani në verë, janë mjaftueshëm të përshtatshme sa të mos ju pengojnë që të flini me çorape dhe përpos kësaj, çorapet nuk ju bezdisin, atëherë mos u mendoni dy herë që...
Lifestyle09 Korrik 2020
Nëse temperaturat në dhomë, tani në verë, janë mjaftueshëm të përshtatshme sa të mos ju pengojnë që të flini me çorape dhe përpos kësaj, çorapet nuk ju bezdisin, atëherë mos u mendoni dy herë që...
Lajme06 Korrik 2020
Mikrobiologu Lul Raka, ka folur për numrin e madh të rasteve pozitive me COVID-19. I ftuar në “Frontal” të T7, Raka tha se një pjesë të madhe të fajit për përhapjen e virusit e kanë...
Lifestyle03 Korrik 2020
Nëse jeni në kërkim të një prej ushqimeve më të shëndetshme në planet, që ofron përfitime të shumta, ne kemi përgjigjen. Hurmet janë mrekulli e pastër kur kemi të bëjmë me probleme të ndryshme shëndetësore,...
Bota/Rajoni03 Korrik 2020
Kryetari i LSDM-së deklaroi se zgjedhjet po vazhdojnë dhe se nuk ka arsye për anulim. “Protokollet janë pranuar nga KSHZ, janë miratuar nga OSBE/ODIHR. Janë bërë të përkryer dhe qytetarët nuk duhet të frikësohen as...
Lifestyle28 Qershor 2020
6 arsye psikologjike pse dikush duket më tërheqës për ne Proporcionet e belit Proporcionet i belit me ijet është konsideruar gjithmonë një nga tiparet më të rëndësishme në paraqitjen e një gruaje. Dhe siç tregojnë...
Lajme25 Qershor 2020
Zyrtari i Partisë Demokratike, Betim Gjoshi, i ka reaguar publicistit Veton Surroi, i cili ngritjen e aktakuzave ndaj Thaçit dhe Veselit, i quajti “fillim dramatik i çkapjes së shtetit”. Në një shkrim në Facebook, Gjoshi,...
Lifestyle19 Qershor 2020
Lëngu i portokallit është ndër lëngjet më të njohura në të gjithë botën. Të pish një gotë me lëng portokalli çdo mëngjes është thuajse po aq popullore sa të pish një filxhan kafe. Kjo pasi...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.