Gjuha:
×
Etiketë: arrestimit
Lajme30 Shtator 2020
Një inspektor i ndërtimit në komunën e Prishtinës është arrestuar pasi që ai është kapur në flagrancë nga policia duke marrë ryshfet, raporton Front Online. Siç njofton policia, ndaj inspektorit ishte bërë ankesë nga pronari...
Vip26 Shtator 2020
Fjolla Morina ka bërë reagimin e parë që prej ‘zhurmës’ që u bë për arrestimin e saj. Ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar në pikën kufitare në Morinë, pasi në veturën e saj...
Lajme26 Shtator 2020
Ariana Haradinaj, vajza e Nasim Haradinajt ka shprehur mllefin e saj pas arrestimit të babait, dje nga forcat e EULEX-it në Prishtinë. “Heroi im”, ishte mbishkrimi i Arianës, e cila jeton në Suedi.  
Lajme25 Shtator 2020
Pas arrestimit të kreut të organizatës së veteranëve, OVL-UÇK ka thirrur mbledhje urgjente, raporton Gazeta Express. Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi që Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka bërë në...
Lajme25 Shtator 2020
Edhe pas arrestimit të kreut të OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, zyrtarët e EULEX-it po qwndrojnë në zyret e kësaj organizate, raporton Front Online. Policia e Kosovws po vazhdon të qëndrojë para zyres së OVL-UÇK. Kështu për...
Bota/Rajoni02 Shtator 2020
Qindra gra protestuan në mënyrë paqësore në qendër të Minskut, pasi më parë forcat e sigurisë arrestuan dhjetëra studentë universitarë të cilët iu përgjigjen një thirrjeje nga opozita e Bjellorusisë për një grevë mbarëkombëtare në...
Lajme15 Gusht 2020
Mbrëmë pas orës 21:00 në qytetin e Ferizajt, saktësisht tek qendra tregtare “Village”, ka ndodhur një përleshje mes disa qytetarëve të pandërgjegjshëm dhe dy pjesëtarëve të policisë së Kosovës. Sipas burimeve të redaksisë dy persona,...
Bota/Rajoni06 Gusht 2020
Skena që do të shihni më poshtë do të ishte një subjekt i mirë për filmat Holliudian. Një burrë, i identifikuar si Patrick Jones, 28-vjeç nga Liverpool, kishte vjedhur një makinë tip “Audi A5” dhe...
Lajme05 Gusht 2020
Në një video që po qarkullon në rrjete sociale shihen pjesëtarë të Policisë së Kosovës, duke arrestuar një taksist në Prishtinë. Arsyet për arrestimin dhe përdorimin e forcës nuk dihet, por ajo çfarë shihet është...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.