Lajme

Edhe pas arrestimit të Gucatit, vazhdon bastisja në OVL-UÇK

Edhe pas arrestimit të Gucatit, vazhdon bastisja në OVL-UÇK
13:37 | 25 Shtator 2020

Edhe pas arrestimit të kreut të OVL-UÇK-së, Hysni Gucati, zyrtarët e EULEX-it po qwndrojnë në zyret e kësaj organizate, raporton Front Online.

Policia e Kosovws po vazhdon të qëndrojë para zyres së OVL-UÇK.

Kështu për të mos lejuar asnjë person të afrohet aty./Front Online/

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera