×
Etiketë: armend
Lajme27 Shtator 2020
Përmes një shkrimi në Facebook, këngëtari Labinot Tahiri është drejtuar me fjalë fyese ndaj ministrit të Shëndetësisë. Armend Zemaj. Duket se as vetë Labi nuk i ka besuar teorisë së tij se “s’ka virus”, pasi...
Lajme28 Gusht 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka shpërndarë sot maska në qytetin e Podujevës bashkë me të rinjtë e organizatës Pen. “Shpërndarja e maskave gjatë ditës në qyetin e Podujevës bashkë me të rinjët e organizatës...
Lajme20 Gusht 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, do ta vizitojë sot komunën e Prizrenit. Vizitën e tij, Zemaj do ta nisë në ora 13:00 me takimet me autoritetet e pushtetit lokal. Pas kësaj, ai do ta vizitojë...
Lajme14 Gusht 2020
Komisioni për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale do të mblidhet sot. Mbledhja e sotme e këtij komisioni do të mbahet lidhur me menaxhimin e situatës me COVID-19. Në Komisionin për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale, do të...
Lajme06 Gusht 2020
Agjencia Kundër korrupsion ka publikuar formularët e deklarimit të pasurisë. Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, ka deklaruar 3 pasuri të paluajtshme në vlerë 420 mijë euro, raporton Front Online. Ministri në posedim ka edhe një...
Lajme04 Gusht 2020
Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, po thotë se komentet e tij se menaxhimi i Qeverisë Hoti është katastrofik kanë qenë dashamirëse. Ai tani madje po lavdëron punën e Hotit, për të cilin tha se u...
Lajme08 Korrik 2020
Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës vazhdon t’i gradojë njerëzit e afërt me partitë në pushtet, duke shpikur edhe pozita që nuk parashihen me legjislacionin aktual. Së fundi, gradën më të lartë në shërbimin...
Lajme07 Korrik 2020
Deputeti i Vetëvendosjes Hajrullah Çeku përmes një psotimi në facebook ka kërkuar dorëheqjen e menjëhershme të Ministrit të Shëndetësisë Armend Zemaj. Ka shkruar se edhe sa njerëz duhet të vdesin që të shkarkohet Armend Zemaj?...
Lajme07 Korrik 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj në ora 13:00 do të zhvillojë një konferencë për media. Ende nuk dihet se cila do të jetë tema e diskutimit. Megjithatë, kjo javë po del të jetë dinamike sa...
Lajme06 Korrik 2020
Ministri i Shëndetësisë në Qeverinë e Kosovës, Armend Zemaj ka folur për disa vdekje në QKUK që po cilësohen të dyshimta. Zemaj tha se policia dhe prokuroria janë duke bërë punën e tyre sa i...
Lajme05 Korrik 2020
Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, ka thënë se ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, duhet të japë dorëheqje të parevokueshme nga ky funksion. Sipas tij, nëse Zemaj nuk jep dorëheqje, atëherë kryeministri Hoti...
Lajme03 Korrik 2020
Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGjK), përmes aplikacionit ZOOM, ka mbajtur takimin e 235-të me radhë, nën udhëheqjen e Kryesuesit, Skender Çoçaj, me ç’rast janë diskutuar dhe miratuar pikat sipas rendit të ditës. Takimi filloi me...
Lajme30 Qershor 2020
Juristi, Ehat Miftaraj, me anë të një shkrimi në facebook i ka reaguar Ministrit të Shëndetësisë, Armend Zemaj i cili paralajmëroi se tashmë do të vepreojnë me forcën e ligjit. “Mire shume, vetem te kishe...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.