Lajme

Gani Geci kërkon dorëheqjen e Armend Zemajt

Gani Geci kërkon dorëheqjen e Armend Zemajt
12:51 | 05 Korrik 2020

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, ka thënë se ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, duhet të japë dorëheqje të parevokueshme nga ky funksion.

Sipas tij, nëse Zemaj nuk jep dorëheqje, atëherë kryeministri Hoti duhet ta shkarkojë atë, njofton Klan Kosova.

“Thjeshtë nuk e di këtë zanat .Kjo duhet të mbetet një mësim për të gjithë ata që marrin hygjym në zanate të huaja për të cilat nuk ja kanë haberin as në menaxhim e as në mjekësi.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera