×
Etiketë: 170
Lajme25 Qershor 2020
Ministria e Financave sot ka lëshuar shumën prej 170 euro për 7241 persona dhe ka subvencionuar qiranë prej 50 për qind për 4191 përfitues. Ministrja Hykmete Bajrami tha se janë në proces të finalizimit është...
Lajme24 Qershor 2020
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka kritikuar deputetët dhe partitë politike për vonimin e diskutimit dhe vendimin për Pakon Ekonomike. Ahmeti thotë se derisa deputetët po i marrin pagat, qytetarët po i presin...
Lajme22 Qershor 2020
Ministrja e Financave të Kosovës, Hykmete Bajrami ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë të punësuarit, të cilët kanë pritur për t’i marrë edhe nga 170 euro të premtuara nga buxheti i shtetit....
Financa20 Qershor 2020
Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, gjatë ditës së djeshme ka njoftuar se është duke vazhduar zbatimi i masave për ndihmë të bizneseve dhe punëtorëve. Derisa në mëngjesin e sotëm ministrja e Financave tregoi...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.