Kronika

Suharekë: Shtetasit zviceran ia vjedhin një Samsung S8 një Iphone 8 dhe 3 mijë franga

Suharekë: Shtetasit zviceran ia vjedhin një Samsung S8 një Iphone 8 dhe 3 mijë franga
09:41 | 01 Korrik 2020

Shtetasi zviceran ka raportuar në Policinë e Kosovës se një i dyshuar mashkull ia ka vjedhur atij një telefon Samsung S8, një Iphone 8 dhe 3 mijë franga, duke u larguar në drejtim të panjohur me një automjet BMW, ngjyrë hiri me targa vendore, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

“Me vendim të prokurorit është iniciuar rasti në fjalë. Pas një pune hetimore është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje, një i dyshuari tjetër është në kërkim policor”.

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera