×
 • Kronika
 • Kronika

  Suharekë: Shtetasit zviceran ia vjedhin një Samsung S8 një Iphone 8 dhe 3 mijë franga

  FrontOnline
  01 Korrik 2020

  Shtetasi zviceran ka raportuar në Policinë e Kosovës se një i dyshuar mashkull ia ka vjedhur atij një telefon Samsung S8, një Iphone 8 dhe 3 mijë franga, duke u larguar në drejtim të panjohur me një automjet BMW, ngjyrë hiri me targa vendore, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klan Kosova.

  “Me vendim të prokurorit është iniciuar rasti në fjalë. Pas një pune hetimore është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje, një i dyshuari tjetër është në kërkim policor”.

  Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera
  Nga Rubrika
  Kronika17 Maj 2024
  Një person është arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës, pasi i njëjti dyshohet se është përfshirë në vrasjen në tentativë në Ferizaj...
  Kronika16 Maj 2024
  Është arrestuar edhe i dyshuari i tretë rreth rastit në Graçanicë. Klankosova.tv mëson se E.G u arrestua nga autoritetet në Shqipëri gjatë...
  Kronika16 Maj 2024
  Me kërkesë të mbrojtësve të të akuzuarve Dardan Krivaqa dhe Arbër Sejdiu, avokatëve Skender Musa dhe Arbnora Shefkiu, është shtyrë seanca e...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Maj 2024
  Ambasadori i Bosnje-Hercegovinës në Kombet e Bashkuara, Zllatko Llagumxhija ka bërë të ditur se është arritur pajtueshmëri për tekstin përfundimtar të rezolutës...
  Lajme18 Maj 2024
  Këshilltari i zëvendëskryeministrit Besnik Bislimi, Klisman Kadiu, ka thënë se Serbia po vazhdon politikën e saj destruktive pa u ndëshkuar, ndërsa Kosova...
  Sport18 Maj 2024
  Ish sulmuesi i Arsenalit dhe Manchester Unitedit Robin van Persie ka marrë pozitën e trajnerit të skuadrës holandeze SC Heerenveen, duke nënshkruar...
  Lajme18 Maj 2024
  Në Objektin e Qeverisë, Kryeministri Albin Kurti dhe ministri i Financave, Hekuran Murati sot morën pjesë në konferencën për shënimin e fillimit...
  Bota/Rajoni18 Maj 2024
  Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka dhënë një njoftim zyrtar për megaoperacionin që goditi grupet kriminale në disa...
  Lajme18 Maj 2024
  Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Elmi Reçica komentoi deklaratën e presidentës Osmani se anëtarësimi i Kosovës në KIE mbetet vetëm çështje...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.