×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse kur e aktivizoni

  FrontOnline
  21 Shtator 2020

  Është interesante të shihet si duket ajo, si zhduken mbetjet e ushqimit nga enët dhe ato bëhen plotësisht të pastra

  – Gjithmonë më ka interesuar se çfarë ndodh në enëlarësen time kur mbyll derën dhe aktivizoj larjen. Problemi më i madh me rastin e xhirimit kanë qenë për mua temperatura dhe bateria në kamerë – ka shkruar njeriu i quajtur Bito, i cili publikon video-xhirimin në YouTube.

  Shikoni se çfarë ndodh në enëlarëse pas mbylljes së derës dhe aktivizimit të aparatit:

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa
  Nga Rubrika
  Lifestyle20 Shkurt 2024
  Duke ndryshuar dietën tonë, ne mund të përmirësojmë shëndetin tonë. Kolesteroli i lartë , i ngjashëm me presionin e lartë të gjakut,...
  Lifestyle19 Shkurt 2024
  Dashi Sot, vendimet nga e kaluara mund të duken si stuhi, duke sjellë zhgënjim dhe turbulenca mendore. Mund ta gjeni veten duke...
  Lifestyle18 Shkurt 2024
  Ndotja e ajrit është një rrezik i madh për shëndetin e njerëzve, kafshëve, bimëve por edhe mjedisin, ne fatkeqësisht e injorojmë. Më...
  Të tjera
  Sport20 Shkurt 2024
  Inter ka shënuar fitore me rezultat minimal 1-0 ndaj Atletico Madridit në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 së finales në...
  Vip20 Shkurt 2024
  Ledjona dhe Meritoni kanë bërë debat të ashpër në prajm, arsyeja ishte ngacmimet e këtij të fundit duke ia përmendur emrin e...
  Sport20 Shkurt 2024
  PSV Eindhoven dhe Borussia Dortmundi kanë barazuar 1-1 në ndeshjen e parë në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve....
  Ekonomi20 Shkurt 2024
  Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, ka folur për përkeqësim të gjendjes ekonomike dhe thellimin e varfërisë gjatë qeverisjes Kurti. Sipas tij, masat...
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Ambasadorja amerikane në Ukrainë, Bridget Brink, ka thënë të martën se është plotësisht e bindur që Kongresi amerikan do të miratojë ndihmë...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Opinionsti Bardhyl Meta ka dhënë një koment për fitoren e Qeverisë Kurti. Sipas tij, fitoren e kësaj qeverie e ndihmoi pjesa populliste...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.