Lajme

Shërohet nga Covid-19 zëvendësministri i Punëve të Jashtme

Shërohet nga Covid-19 zëvendësministri i Punëve të Jashtme
12:59 | 25 Korrik 2020

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Bekim Brestovci, ka bërë të ditur se është shëruar nga Covid-19.

“Nga dita e mërkure pa simptoma të COVID 19, por tanimë i testuar dhe me rezultat negativ”, ka shkruar ai në rrjetin social Facebook.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera