×
Bota/Rajoni04 Dhjetor 2023
Maqedonia është tronditur nga vrasje e një 14 vjeçarje nga Shkupi dhe një 74 vjeçari të cilët u gjetën të vdekur në...
Bota/Rajoni04 Dhjetor 2023
Janë ndaluar tre persona për vrasjen e një 14-vjeçareje në Shkup. Vlatko Kekishov është ndaluar dhe i është caktuar masë paraburgimi, Velibor...
Bota/Rajoni04 Dhjetor 2023
Pas disa shtyrjesh pozita dhe opozita në Malin e Zi arritën një marrëveshje për regjistrimin e popullsisë, të ekonomive familjare dhe të...
Nga Rubrika
Bota/Rajoni04 Dhjetor 2023
Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, në konferencën për media lidhur me vrasjen e dyfishtë, tha se...
Bota/Rajoni04 Dhjetor 2023
Ljupço Palevski Palco është organizatori kryesor i dy kidnapimeve dhe vrasjeve në Maqedoninë e Veriut, dhe sipas informacioneve të para të MPB-së,...
Bota/Rajoni04 Dhjetor 2023
Sot shënohet 111 vjetori i themelimit të Forcave të Armatosura të Shqipërisë. Me këtë rast presidenti i Shqipërisë, Bajrman Begaj, njëherazi edhe...
Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
Maqedonia e Veriut është tronditur pasi 14-vjeçarja, Vanja Gjorçevska, e cila ishte rrëmbyer është vrarë. Për këtë ngjarje tragjike ka reaguar zëvendëskryeministri...
Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
Gjendet trupi i pajetë i Vanja Gjorçevska, vajza 14-vjeçare e cila është zhdukur që nga e hëna. Ajo dyshohet se u vra...
Bota/Rajoni03 Dhjetor 2023
Izraeli po zgjeron operacionet e tij tokësore në të gjithë Rripin e Gazës, njoftuan të dielën Forcat Mbrojtëse të Izraelit. “IDF-ja po...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.