×
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Kryeministri i Hungarisë, Viktor Orban, tha para Parlamentit të shtetit të tij të hënën se ratifikimi i anëtarësimit të Suedisë në NATO...
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Duke komentuar sulmet e formacioneve ndaj Policisë së Kosovës në veri të vendit kryetarja e Lëvizjes Evropiane të serbëve të Kosovës, njëherësh...
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Policia malazeze ka arrestuar një shtetas serb të kërkuar nga Kosova për krime lufte “Zyrtarët e Sektorit Kundër Krimit, duke kryer një...
Nga Rubrika
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Deputeti i parlamentit gjerman nga Partia e Gjelbër, Boris Mijatoviq ka shkruar në platformën ‘X’, mbi sulmin terrorist kundër Policisë së Kosovës....
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Gazetari i njohur nga Shqipëria Marin Mema, ka bërë një thirrje për të gjithë shqiptarët. Sonte nga ora 19:00, ai ka thirrur...
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Kuksianët duket se kanë zgjedhur përsëri Partinë Socialiste për t’i qeverisur me një kryetar bashkie, i cili është duke e udhëhequr garën,...
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Këndet e lojërave të Rusisë po bëhen terrene parakalimi. Në shkollat ​​nga Paqësori deri në Detin e Zi, fëmijët në çerdhe veshin...
Bota/Rajoni25 Shtator 2023
Policia e Kosovës është sulmuar të dielen me arsenal armësh, përfshirë këtu edhe me granata dore dhe zollë, ku si pasojë e...
Bota/Rajoni24 Shtator 2023
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski ka reaguar lidhur me situatën në veri të Kosovës, ku mbeti i vrarë një zyrtar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.