×
Auto08 Korrik 2020
Sekretari amerikan i Shtetit, Michael Pompeo ka deklaruar se SHBA-ja është duke e shqyrtuar mundësinë e ndalimit të disa aplikacioneve, përfshirë TikTok-un....
Auto07 Korrik 2020
Kodi i ri Civil ka sqaruar shumë çështje të hapura pronësore dhe trashëgimtare, madje për herë të parë ka hapur rrugë për...
Auto06 Korrik 2020
Nëse ndonjëherë keni shkruar paragrafë të gjata në telefonin tuaj apo në tablet, duke përdorur tastierën në ekran, e dini që nuk...
Nga Rubrika
Auto06 Korrik 2020
Guy Martin (JCB), një traktor i ndërtuar nga një grup i rinj inxhinierësh, zyrtarisht është shpallur si mjeti më i shpejtë në...
Auto04 Korrik 2020
Nissan më i shtrenjtë dhe më ‘brutal’ në histori u prezantua në Itali. Dhe siç i përshtatet një veture të tillë, u...
Auto04 Korrik 2020
Facebook, YouTube, Twitter, për herë të parë do t’i nënshtrohen rregullave të BE-së për transmetimin e gjuhës së urrejtjes dhe përmbajtjes së...
Auto03 Korrik 2020
Vazhdojnë kritikat dhe polemikat për aplikacionin shoqëror kinez TikTok.  Pasi u ndalua nga qeveria indiane, së bashku me 58 aplikacione të tjera...
Auto03 Korrik 2020
Një BMW elektrike Seria 3 ishte kamufluar mirë kur u fotografua. Megjithë maskimin e mirënjohur Erlkönig, forma e trupit është qartë e...
Auto03 Korrik 2020
Aplikacioni më popullor i mesazheve, “WhatsApp”, ka zbuluar ndryshimet e reja që do të jenë gati ditët e ardhshme për 2 miliardë...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.