×
 • Lajme
 • Kronika
 • Kronika

  Prizren: Lëndohet një punëtor në vendin e punës

  FrontOnline
  21 Shtator 2020

  Një person nga Prizreni është lënduar në vendin e punës

  Rasti ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Prizren, njofton policia në raportin 24 orësh.

  Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

  “Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar, nga pakujdesia ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar ne Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor”, njofton policia.

  Falja e Fitër Bajramit në “Haxhi Ibrahim Devolli” në Pejë, festë me tekbire e ilahi
  Nga Rubrika
  Lajme21 Shkurt 2024
  Drejtorit të Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Petrit Ajeti, po raporton në Komisionin parlamentar për mbikëqyrje të kësaj Agjencie. Mbledhja ka nisur...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ofrimin e informatave që do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e disa...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Vëllai i Rexhep Selimit, Ramadani ka publikuar një foto me vëllaun e tij që vazhdon të mbahet në Hagë. Bashkë me foton...
  Të tjera
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në takimin e gjashtë me kryetarët e komunave ka thënë se buxheti i komunave për vitin 2024...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin me disa fotografi nga pritja që iu bë në Ankara të Turqisë, nga...
  Lajme21 Shkurt 2024
  Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, është duke zhvilluar takimin e gjashtë më kryetarët e komunave. Kurti fillojë fjalimin e tij...
  Kronika21 Shkurt 2024
  Me kërkesë të prokurores Arbresha Shala, është anuluar seanca e së mërkurës në rastin ku Albert Deda dhe Ismet Veliu, në cilësinë...
  Sport21 Shkurt 2024
  Superliga e futbollit do të rikthehet këtë mesjavë me ndeshjet e xhiros së 21-të. Sot do të luhen tri ndeshje e nesër...
  Bota/Rajoni21 Shkurt 2024
  Një djalë nëntë vjeçar i dyshuar për vrasjen e një anëtari të familjes me armë është arrestuar në Utah, në perëndim të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.