Kronika

Prizren: Lëndohet një punëtor në vendin e punës

Prizren: Lëndohet një punëtor në vendin e punës
10:48 | 21 Shtator 2020

Një person nga Prizreni është lënduar në vendin e punës

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së dielës në Prizren, njofton policia në raportin 24 orësh.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar derisa ishte duke punuar, nga pakujdesia ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar ne Spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor”, njofton policia.

Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival

Të tjera