[wp-story]

Kronika

Prishtinë: Dy maroken dhe një prishtinas rrihen mes vete

Prishtinë: Dy maroken dhe një prishtinas rrihen mes vete
09:23 | 29 Qershor 2020

Janë arrestuar tre meshkuj në Prishtinë, dy prej tyre shtetas maroken dhe një kosovar.

Të njëjtit ishin rrahur mes vete dhe ne stacionin policor janë shoqëruar edhe tre meshkuj kosovar, dy kishin pësuar lëndime trupore kurse njeriut iu ka dëmtuar automjeti.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera