×
 • Kronika
 • Kronika

  Prishtinë: Dy maroken dhe një prishtinas rrihen mes vete

  FrontOnline
  29 Qershor 2020

  Janë arrestuar tre meshkuj në Prishtinë, dy prej tyre shtetas maroken dhe një kosovar.

  Të njëjtit ishin rrahur mes vete dhe ne stacionin policor janë shoqëruar edhe tre meshkuj kosovar, dy kishin pësuar lëndime trupore kurse njeriut iu ka dëmtuar automjeti.

  Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje.

  Banori apo banorja i/e radhës në BBVK vjen nga Tirana, por kush është ai/ajo?
  Nga Rubrika
  Kronika22 Prill 2024
  Policia e Kosovës ka shqiptuar një mijë e 82 gjoba trafiku në 20 orët e fundit. Ndërkaq sipas raportit të policisë, janë...
  Kronika22 Prill 2024
  Pas disa video-incizimeve të publikuara  në rrjetet sociale është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe gjatë kontrollit në shtëpinë tij...
  Kronika22 Prill 2024
  Një grua në Prishtinë është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Bazuar në raportin 24 orësh, të dielën me datë 21...
  Të tjera
  Lajme22 Prill 2024
  Kryeministri i vendit Albin Kurti ka dhënë detaje për vizitën e tij në Sofje të Bullgarisë. “Qëndrimin atje e filluam me pjesëmarrjen...
  Lajme22 Prill 2024
  Pas dështimit të zgjedhjeve në veri, analisti Visar Ymeri ka thënë se nuk është “sovrane” qeverisja në atë vend ku kundërshtohet nga...
  Lajme22 Prill 2024
  Antigona Emini, aktiviste e PDK-së, është ndarë nga jeta në moshë të re. Dega e PDK-së në Gjilan ka shprehur ngushëllime për...
  Lajme22 Prill 2024
  Me Fahrije Hoti, Shyhrete Tahirin në njërën anë, e me Vasfije Krasniqin e Elhame Muçollin në anën tjetër, presidentja Vjosa Osmani paralajmëroi...
  Sport22 Prill 2024
  Gazetari italian Mirko Di Natale ka konfirmuar se Juventusi ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit kosovar Edon Zhegrova. ‘Bianconerët’ janë duke...
  Lajme22 Prill 2024
  Nol Nushi nga PSD-ja ka thënë që Partia Demokratike e Kosovës ka rënë në lojën e kryeministrit, Albin Kurti dhe se PDK-ja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.