Lajme

Presidenti Thaçi niset për Prishtinë

Presidenti Thaçi niset për Prishtinë
17:42 | 17 Korrik 2020

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi tashmë është nisur për në Kosovë pas aterimit të bërë në Aeroportin Ndërkombëtar të Tiranës.

Këtë e ka konfirmuar në Info Magazine të Klan Kosovës, Ambasadori i Kosovës në Shqipëri Nait Hasani, ndërsa tha se tashmë bashkërisht me Presidentin gjenden rrugës për në Prishtinë.

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera