×
 • Lajme
 • Lajme

  Presidenti Thaçi e pret në takim kryeministrin Hoti

  FrontOnline
  15 Qershor 2020

  Sot në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret në takim Kryeministrin e Republikës së Kosovës, Avdullah Hoti.

  Takimi do të mbahet në Kabinetin e Presidentit. /Front Online

  Shqipëria mbushet me turistë kosovarë falë Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Lajme26 Shkurt 2024
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani përmes një telefonate ia ka uruar ditëlindjen e 70’të presidentit të Turqisë, Recep Taip Erdogan. Osmani ka...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës e Republikës së Kosovës, Donika Gërvalla është takuar me ambasadorin amerikan, Jeff Hovenier....
  Lajme26 Shkurt 2024
  Hajrush Behluli, bashkëshorti i këngëtares së mirënjohur Shkurte Fejza, është deklaruar pas aksidentit që i ndodhi ditë më parë në Prizren, ku...
  Të tjera
  Lajme26 Shkurt 2024
  Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albena Reshitaj, ka thënë se Projektligji për shëndetin riprodhues dhe fertilizim të asistuar, ka shumë probleme. Ajo...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Gjykata e Prishtinës e ka liruar nga akuzat kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufcën për gazin lotsjellës në Kuvend në vitin...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini, e ka quajtur “komik” vendimin e Gjykatës Themelore të Prishtinës për lirimin nga akuza të Glauk Konjufcës...
  Bota/Rajoni26 Shkurt 2024
  Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi bashkë me kryetarin e Këshillit Kombëtar shqiptar, Nevzad Lutfiu u takuan me presidentin e...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga  Njësia  e  TASK  FORC-ës -Lindje, e përberë nga Policia...
  Lajme26 Shkurt 2024
  Dy pjesëtarë të KFOR-it janë kërcënuar me vrasje në fshatin Lubiçevë të Prizrenit. Rastin për Front Online e ka konfirmuar, Zëdhënësi i...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.