[wp-story]

Lajme

Pranë gruas dhe vajzës, Kurti uron Vitin e Ri

Pranë gruas dhe vajzës, Kurti uron Vitin e Ri
19:14 | 31 Dhjetor 2020

Lideri i VV-së, Albin Kurti ka uruar qytetarët për Vitin e Ri.

Në një postim në Facebook, Kurti ka publikuar një fotografi me gruan dhe vajzën e tij, teksa ka shtuar se uron vërtet një vit të ri.

“Me dëshirë dhe shpresë për një Vit vërtet të Ri, të gjithë Juve dhe të dashurve Tuaj: Gëzuar 2021!”, ka shkruar ai.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera