[wp-story]

Lajme

Porosia e Kurtit nga familja e Rexhep Selimit: I gëzohemi ditëve të mira nga qeverisja e drejtë pas zgjedhjeve të reja

Porosia e Kurtit nga familja e Rexhep Selimit: I gëzohemi ditëve të mira nga qeverisja e drejtë pas zgjedhjeve të reja
10:29 | 02 Janar 2021

Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në natën e dytë të Vitit të ri ka vizituar familjen e Rexhep Selimit së bashku me sekretaren e VV-së, Vlora Haxhimemedi.

Kurti, këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, përcjell FrontOnline.

Ai, ka shkruar se uron që Rexha të lirohet nga burgu, duke shtuar se I gëzohen ditëve të mira nga qeverisja e drejtë pas zgjedhjeve të reja.

Postimi i tij i plotë:

Me Vlorën, te Shqipja. Në natën e dytë të Vitit të Ri, urojmë të lirohet Rexha nga burgu. Dhe, i gëzohemi ditëve të mira nga qeverisja e drejtë pas zgjedhjeve të reja./FrontOnline/

“Petrol Company” ul çmimet për 15 %. Ja sa kushton një litër naftë

Të tjera