[wp-story]

Lajme

Policia vazhdon kontrollet, gjobit shkelësit e masave antiCovid

Policia vazhdon kontrollet, gjobit shkelësit e masave antiCovid
23:39 | 22 Prill 2021

Policia e Kosovës me qëllim të parandalimit të përhapjes së Covid-19, është duke vazhduar kontrollet në terren.

Në njoftimin e Policisë thuhet se janë në zbatim të planeve policore 24/7 duke treguar se kanë hasur në shkelje të masave nga qytetarët dhe u janë shqiptuar gjoba.

Njoftimi i plotë:

Policia e Kosovës 24/7 në zbatim të planeve policore dhe masave anti COVID 19Roli dhe funksioni i Policisë së Kosovës…

Posted by Kosovo Police on Thursday, April 22, 2021

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera