Kronika

Policia arrestoi 25 persona në 24 orët e fundit

Policia arrestoi 25 persona në 24 orët e fundit
08:58 | 28 Janar 2022

Policia ka arrestuar 25 persona në 24 orët e fundit.

Ndërkohë, janë shqiptuar 1 mijë e 788 tiketa trafiku, 492 për ata që nuk respektuan masat antiCOVID, dhe 12 persona janë dërguar në mbajtje.

Në raportin e policisë tutje janë regjistruar 21 aksidente trafiku me të lënduar.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera