Bota/Rajoni

Plazhet më të popullarizuara të Europës

Plazhet më të popullarizuara të Europës
10:10 | 19 Qershor 2020

Verë, diell dhe rërë.

Europa ka rreth 37,000 kilometra vijë bregdetare – dhe kufizimet e koronavirusit që po fillojnë të lehtësohen, shumica e plazheve janë përsëri të hapura.

Plazhet më të njohura të Europës vazhdojnë të jenë të magjishme dhe më poshtë keni disa prej tyre.

Warnemünde, Gjermani

Sankt Peter-Ording, Gjermani

Playa Es Trenc, Mallorca, Spanjë

Playa la Barrosa, Spanjë

Camogli, Itali

L’Escalet, Francë

Keremma, Francë

Plazhi i Elafonisi, Kretë, Greqi

Praia do Marinha, Portugali

Plazhi i Podrace, Brela, Kroaci

Plazhi i Orzechowo, Poloni

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera