×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Plazhet më të popullarizuara të Europës

  FrontOnline
  19 Qershor 2020

  Verë, diell dhe rërë.

  Europa ka rreth 37,000 kilometra vijë bregdetare – dhe kufizimet e koronavirusit që po fillojnë të lehtësohen, shumica e plazheve janë përsëri të hapura.

  Plazhet më të njohura të Europës vazhdojnë të jenë të magjishme dhe më poshtë keni disa prej tyre.

  Warnemünde, Gjermani

  Sankt Peter-Ording, Gjermani

  Playa Es Trenc, Mallorca, Spanjë

  Playa la Barrosa, Spanjë

  Camogli, Itali

  L’Escalet, Francë

  Keremma, Francë

  Plazhi i Elafonisi, Kretë, Greqi

  Praia do Marinha, Portugali

  Plazhi i Podrace, Brela, Kroaci

  Plazhi i Orzechowo, Poloni

  Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Zoleka Mandela, mbesa e presidentit të parë të zgjedhur në mënyrë demokratike të Afrikës së Jugut, Nelson Mandela, ka vdekur nga kanceri...
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Një 53-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Gjykata e Novarës në Itali, ka rënë në prangat e Policisë së Lushnjes. Bajram...
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Sipas të dhënave, qeveria gjermane ka rënë dakord për një paketë masash për të mbështetur sektorin e vështirë të ndërtimit dhe strehimit....
  Të tjera
  Lajme26 Shtator 2023
  Sulmi terrorist në Kosovë ka ardhur për shkak të flirtimit të Perëndimit me nacionalizmin serb. Kështu u shpreh për Ditarin në A2...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ministri i Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka thënë se plani i grupit të armatosur ishte që të zbrisnin në...
  Lajme26 Shtator 2023
  Presidentja Vjosa Osmani ka pritur në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës pas ngjarjeve të fundit në vend. Takimi është...
  Lajme26 Shtator 2023
  Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka treguar pesë veprimet e nevojshme që duhet marrë pas sulmit terrorist ndaj Policisë së Kosovës. Hoti...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla tha se armët që janë zënë në Banjskë janë të ushtrisë serbe. “Këso lloj armësh...
  Lajme26 Shtator 2023
  Gruaja e Stefan Nedeljkoviq njëri ka terroristët e vrarë ka folur për herë të parë pas ngjarjes së të dielës: Ajo tha...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.