×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

  FrontOnline
  12 Nëntor 2021

  Çmime shumë të lira dhe mundësi për të fituar një banesë, iphone 13, si dhe 19 shpërblime tjera po ofron “Petrol Company” për klientët e saj.

  Për tu bërë pjesë e lojës, klientët duhet të shkarkojnë aplikacionin si dhe të behën pjesë e lojës nga data 30 nëntor deri më 3 dhjetor.

  Klientët me VIP Card përpos shërbimeve të mira, ata përfitojnë zbritje prej 6,5 %. Gjithashtu klientët që shkarkojnë aplikacionin futen direkt në lojë për të fituar një telefon ‘Iphone 13’, një telefon tjetër ‘Samsung A72’ dy vouchera me nga litra derivate, tre vouchera me nga 30 litra derivate, pesë vouchera me nga 10 litra derivate, 10 dreka për dy persona në rrjetin më të mirë të restoranteve Be Happy, si dhe premia banese e dhuruar nga Petrol Company.

  Sipas saj për tu bërë pjesë e lojës shkarko aplikacionin

  📳 Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D

  📳 App Store: https://apple.co/34Bm5ë3

  Jeto më lirë, vetëm me Petrol Company

  Rikthehet Blasta, Artani i kërkon falje nga zemra
  Nga Rubrika
  Ekonomi04 Tetor 2023
  Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës (BQK), Ahmet Ismaili takoi drejtuesit e lartë të Këshillit të Byrove në Bruksel, Sandra...
  Ekonomi30 Shtator 2023
  Kryeministri Albin Kurti, ka thënë se ekonomia e vendit ka shënuar progres të pa parë në historinë e Kosovës, sipas tij, mesatarja...
  Ekonomi29 Shtator 2023
  Ministri i Financave Hekuran Murati ka bërë të ditur se deri  më tani, janë mbi 45 mijë familje që kanë aplikuar për...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane Annalena Baerbock nesër do të vizitojë Shqipërinë ku do të takohet edhe me ministrat e jashtëm të Kosovës...
  Lajme04 Tetor 2023
  Policia dhe Dogana e Kosovës kanë parandaluar kontrabandimin me mallra. Në rrugën malore të fshatit Malinë të Maqedonisë së Veriut që lidhet...
  Sport04 Tetor 2023
  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup. Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77. Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky deklaroi se Ukraina do të bëjë gjithçka për të ruajtur mbështetjen e Shteteve të Bashkuara dhe Evropës në...
  Vip04 Tetor 2023
  Aktorja Julia Ormond e ka paditur producentin Harvey Weinstein për sulm seksual. Në padinë e ngritur të mërkurën dhe të siguruar nga...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Senati amerikan ka miratuar emërimin e James O’Brien si Ndihmës-Sekretar i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike. O’Brien ka fituar besimin e 67...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.