×
 • Ekonomi
 • Ekonomi

  Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

  FrontOnline
  12 Nëntor 2021

  Çmime shumë të lira dhe mundësi për të fituar një banesë, iphone 13, si dhe 19 shpërblime tjera po ofron “Petrol Company” për klientët e saj.

  Për tu bërë pjesë e lojës, klientët duhet të shkarkojnë aplikacionin si dhe të behën pjesë e lojës nga data 30 nëntor deri më 3 dhjetor.

  Klientët me VIP Card përpos shërbimeve të mira, ata përfitojnë zbritje prej 6,5 %. Gjithashtu klientët që shkarkojnë aplikacionin futen direkt në lojë për të fituar një telefon ‘Iphone 13’, një telefon tjetër ‘Samsung A72’ dy vouchera me nga litra derivate, tre vouchera me nga 30 litra derivate, pesë vouchera me nga 10 litra derivate, 10 dreka për dy persona në rrjetin më të mirë të restoranteve Be Happy, si dhe premia banese e dhuruar nga Petrol Company.

  Sipas saj për tu bërë pjesë e lojës shkarko aplikacionin

  📳 Play Store: https://bit.ly/3lq2h5D

  📳 App Store: https://apple.co/34Bm5ë3

  Jeto më lirë, vetëm me Petrol Company

  Ndërgjegjësimi mbi autizmin dhe ndryshimi i narratives për autizmin dhe Personat me Aftësi të Kufizuar
  Nga Rubrika
  Ekonomi19 Qershor 2024
  Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, së bashku me Odën Ekonomike të Kosovës kanë nënshkruar sot tre memorandume të bashkëpunimit me...
  Ekonomi18 Qershor 2024
  5. 5 milionë euro janë investuar në Klinikën e Gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës. Prej tyre, mbi 3 milionë euro...
  Ekonomi18 Qershor 2024
  Përfaqësuesit e Bordit të Drejtorëve të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH) do të vizitojnë Malin e Zi nga 17 deri...
  Të tjera
  Lajme20 Qershor 2024
  Gjykata Supreme e Kosovës, përmes aktgjykimit të 27 majit 2024 e ka anuluar aktgjykimin e Gjykatës Themelore në Prishtinë dhe atë të...
  Vip20 Qershor 2024
  Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli janë temë diskutimi në media rozë. Kënga e fundit e këngëtares është fshirë përsëri nga...
  Sport20 Qershor 2024
  Kroacia pësoi gol në minutën e 95-të nga Klaus Gjasula i Shqipërisë, në po të njëjtën mënyrë që realizuan vetë kundër Brazilit...
  Lajme20 Qershor 2024
  Deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, për FrontOnline, thotë se partitë politike ka kohë që po tentojnë të jenë sa më afër qytetarëve,...
  Lajme20 Qershor 2024
  Në Bashkimin Evropian nuk ka pajtim të plotë për heqjen e masave ndëshkuese të vendosura ndaj Kosovës. Por, si kompromis pritet që...
  Lajme20 Qershor 2024
  Policia e Kosovës ka njoftuar se mjeti që u gjet në rrugën “Shpëtim Robaj”, nuk ishte shpërthyes. Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.