×
 • Lajme
 • Lajme

  Përfito nga zbritja e madhe në NimiTV me pakon DigiPrime!

  FrontOnline
  05 Prill 2024

  NimiTV, platforma e njohur televizive e diasporës shqiptare, po bën një hap të madh për të festuar shërbimin e tyre ndaj klientëve me një zbritje si asnjëherë më parë në pakon DigiPrime.

  Kjo pako televizive ofron qasje në të gjitha kanalet shqip dhe të sportit, duke ju mundësuar të ndiqni ngjarjet më të fundit dhe emocionuese të sportit tuaj te preferuar.

  OFERTA:

  12 muaj abonim: Nga 199.99€në 149.99 euro.

  6 muaj abonim : Nga 129.99 euro në 99.99 euro.

  Nimitv mund të shikohet në mënyrë të lehtë dhe të përshtatshme në të gjitha pajisjet Smart. Kjo siguron një përvojë fleksibile për përdoruesit e saj.

  Mos e humbisni këtë rast! Abonohuni sot për të përfituar qasje ne kanalet e DigitAlb, Tring, Artmotion dhe Kujtesa FALAS.

  Për të gjitha informacionet rreth platformës NimITV dhe zbritjes, vizito faqen www.nimitv.com

  Si të kurseni mbi 350 kilovatë/orë në muaj me një investim të thjeshtë, tregon Idriz Ferati, drejtor i Auditimit në…
  Nga Rubrika
  Lajme25 Maj 2024
  Ata që ranë për çlirim, tani përkujtohen në mënyra të ndryshme. Një prej tyre është edhe dhurimi i gjakut, siç veprohet tash...
  Lajme25 Maj 2024
  Letra drejtuar liderëve të partive parlamentare nga ana e kreut të PDK-së, Memli Krasniqi po vlerësohet si test i gatishmërisë së partive...
  Lajme25 Maj 2024
  E përditshmja amerikane, “The New York Times”, ka publikuar një artikull të gjatë për Richard Grenellin. Gazeta ka biseduar me 40 persona,...
  Të tjera
  Bota/Rajoni25 Maj 2024
  Të paktën dy persona janë vrarë pasi një dyqan i mbushur me njerëz në qytetin ukrainas të Kharkiv u godit nga sulmet...
  Lajme25 Maj 2024
  Me një organizim nga PDK-ja, sot në Finlandë, u themelua Këshilli për Organizimin e Kuvendit të partisë atje. Ky këshill prej 24...
  Lajme25 Maj 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, në kuadër të vizitës zyrtare në Uashington D.C mbajti një ligjëratë...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka bërë të ditur se me ftesë të Federatës së Çiklizmit të Kosovës dhe grupit...
  Sport25 Maj 2024
  Është mbyllur xhiro e fundit e Superligës së Kosovës në futboll, ku Ballkani e ka mposhtur Prishtinën, ndërsa Gjilani e ka siguruar...
  Vip25 Maj 2024
  Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë vite që janë ndarë. Por se si qëndron raporti i tyre në ditët e sotme, e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.