×
Etiketë: popullarizuara
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Verë, diell dhe rërë. Europa ka rreth 37,000 kilometra vijë bregdetare – dhe kufizimet e koronavirusit që po fillojnë të lehtësohen, shumica e plazheve janë përsëri të hapura. Plazhet më të njohura të Europës vazhdojnë...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.