×
 • Kronika
 • Kronika

  Përleshje me grushte e thika në Shtime, një person përfundon në QKUK

  FrontOnline
  21 Qershor 2020

  Një përleshje fizike ka ndodhur të shtunën në Shtime, ku si pasojë, një person ka përfunduar në QKUK

  Rasti ka ndodhur në rrugën “Besim Sopa” në Shtime, ka njoftuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

  Sipas policisë, deri te përleshja fizike ka ardhur si pasojë e një mosmarrëveshjeje të mëparshme.

  “Raportohet se tre te dyshuar meshkuj kosovar pas një mosmarrëveshje te mëhershme, janë përleshur fizikisht ne mes vete me ç ‘rast është përdorur edhe një mjet i mprehte thike”, thekson raporti i policisë.

  Si pasojë e përleshjes, një person ka marrë lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

  “Si pasojë njeri prej tyre ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK. Me vendim te prokurorit njeri prej te dyshuarve është arrestuar dhe pas intervistimit dërgohet ne mbajtje”, bën të ditur policia

  Fillon zyrtarisht Big Brother VIP Kosova 2, mirëpritet me duartrokitje nga publiku në studio
  Nga Rubrika
  Kronika20 Shkurt 2024
  Qytetarit serb policët i kanë kthyer paratë që i kishin humbur në pikën kufitare në Bërnjak. Policia njofton se bëhej fjalë për...
  Kronika20 Shkurt 2024
  Një person është plagosur me armë zjarri sot dhe i njëjti ka kërkuar ndihmë mjekësore në Spitalin e Vushtrrisë. Lidhur me rastin...
  Kronika20 Shkurt 2024
  Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Gjilan-Prishtinë, konkretisht në fshatin Slivovë. Nga fotot që ka siguruar Radio Star, shihet se përplasja...
  Të tjera
  Sport20 Shkurt 2024
  Inter ka shënuar fitore me rezultat minimal 1-0 ndaj Atletico Madridit në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 së finales në...
  Vip20 Shkurt 2024
  Ledjona dhe Meritoni kanë bërë debat të ashpër në prajm, arsyeja ishte ngacmimet e këtij të fundit duke ia përmendur emrin e...
  Sport20 Shkurt 2024
  PSV Eindhoven dhe Borussia Dortmundi kanë barazuar 1-1 në ndeshjen e parë në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve....
  Ekonomi20 Shkurt 2024
  Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, ka folur për përkeqësim të gjendjes ekonomike dhe thellimin e varfërisë gjatë qeverisjes Kurti. Sipas tij, masat...
  Bota/Rajoni20 Shkurt 2024
  Ambasadorja amerikane në Ukrainë, Bridget Brink, ka thënë të martën se është plotësisht e bindur që Kongresi amerikan do të miratojë ndihmë...
  Lajme20 Shkurt 2024
  Opinionsti Bardhyl Meta ka dhënë një koment për fitoren e Qeverisë Kurti. Sipas tij, fitoren e kësaj qeverie e ndihmoi pjesa populliste...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.