Lajme

Përfundon seanca gjyqësore ndaj Rexhep Selimit në Hagë

Përfundon seanca gjyqësore ndaj Rexhep Selimit në Hagë
11:57 | 11 Nëntor 2020

Ka përfunduar seanca gjyqësore ndaj shefit të grupit parlamentar të LVV-së, Rexhep Selimi, raporton Front Online.
Selimi në seancën e sotme u vetdeklarua i pafajshëm për aktakuzën e ngritur ndaj tij, derisa tha se lufta e UCK-së ka qenë e drejtë dhe se kjo aktakuzë është e padrejtë për shtetin e Kosovës.
Ai po ashtu është shprehur se pret drejtësi nga Gjykata Speciale.Front Online

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera