Lajme

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Parashikimi i motit për ditën e sotme
07:15 | 02 Dhjetor 2022

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës  ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme do të ketë mot të vranët dhe riga të dobëta shiu.

Ky institut njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-2 gradë Celsius, përcjell Klankosova.tv.

Ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius.

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera