Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  ‘Pajtimi’ mes Oltës dhe Efit/ Luizi- U zhgënjeva, si ka mundësi që Efi ma bëri këtë punë

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Olta dhe Efi hëngrën një darkë në dhomën e surprizave, për tu sqaruar për çdo paqartësi dhe keqkuptim që kishin me njëra-tjetrën.

  Pas bisedave të shumta të cilat u shoqëruan me debate dhe të qeshura, vajzat arritën të sqaroheshin me njëra-tjetrën.

  Edhe pse ata sqaruan çdo keqkuptim, kjo nuk e ndryshoi marrëdhënien mes tyre, pasi edhe pas darkës, qëndruan të diferencuara në shtëpi.

  Efi: Loja ime është të sillem sa më mirë me Oltën. Diskutimi shkoi mirë. Në rradhë të parë, ato gjëra që Olta nuk më lejonte t’i thoja, i listova dhe ja thash. Kjo ka rëndësi. Përgjigja e Oltës gjithmonë ka qenë po, po. Vërtetë mendimet me Luizin mund të jenë të përbashkëta, por unë nuk influencohem. Nëse do ishte kështu, do bashkohesha me shumicën. Vijoj të mendoj që Olta është person negativ.

  Zhaklin: Unë mendoj se Efi luan vetëm, por është aleate e Luizit. Gjatë këtyre ditëve, Efi ja ka thënë Luizit që unë të mbështes ty dhe i ka thënë që do të ndihmoj me Kiarën, që të zbuten marrëdhëniet.

  Olta: Për atë që tha Efi nuk kam koment fare.

  Luizi: Nuk e di fare çfarë ka Efi në mendje apo në zemër. Është e vërtetë që ajo më ka ndihmuar shumë që të afrohem me Kiarën. Ajo që pash mu duk si déjà vu, fiks si Olta dhe Genti. Thash si ka mundësi që Efi ma bëri këtë punë, u ndjeva keq. Ishte fiks si situata me Gentin. Po të ishte vetem klipi, nuk do e besoja, por për aq kohë sa e tha me zë, patjetër që e besoj. Fundja, vetëm kemi hyrë të gjithë këtu. Në kuadër të lojës, nuk i vë faj.

  Efi: Unë dua të theksoj diçka. Nuk luaj për të shkelur parimet e mia. Parimi im është që nëse një person ka të drejtë, e mbështes, nuk më intereson loja në këtë pikë.

  Prince Espresso miku më i mirë i yjeve të Sunny Hill Festival
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Ndonëse ka përfunduar “Big Brother VIP Kosova”, zhurma rreth shout më të madh në Kosovë, vazhdon ende. Dy protagonistët e padiskutueshëm, mbeten...
  Vip21 Mars 2023
  Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë...
  Vip21 Mars 2023
  Sonte në “prime” po komentohet një deklaratë e Oltës, që arritja e Kiarës deri këtu është fal Luizit. Një koment edhe Kristi...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Presidenca e Kosovës i ka reaguar Aleksander Vuçiqit, të parit të shtetit serb, pasi ky tha se Serbia nuk pajtohet në asnjë...
  Lajme21 Mars 2023
  Në Nenin 7 të marrëveshjes së Ohrit nuk ka zotime të reja, por ka pajtim për t`i zbatuar marrëveshjet e viteve 2013...
  Lajme21 Mars 2023
  Ish-kryetar i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani ka thënë se marrëveshja mes kryeministrit kosovar, Albin Kurtit dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq ka lëvizur...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskyy e ka konfirmuar se do të marrë pjesë në samitin e ardhshëm të G7-ës në Japoni në maj...
  Lajme21 Mars 2023
  Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Gjilan i ka reaguar kryetarit të kësaj komune, Alban Hysenit, pasi ky i fundit sot...
  Lajme21 Mars 2023
  Drejtori i të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, i është kundërpërgjigjur deklaratës së kryeministrit të vendit,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.