Vip

Opinionisti i “BBV” martohet së shpejti, këto janë detajet e dasmës

Opinionisti i “BBV” martohet së shpejti, këto janë detajet e dasmës
19:36 | 27 Shtator 2022

Arbër Hajdari dhe partnerja e tij Vlera do t’i japin fund beqarisë.

Në 1 tetor çifti do të kurorëzojë historinë e dashurisë dhe burime për Kryefjala.com kanë thënë së çifti do të bëjnë një dasmë të madhe në një ambient larg Tiranës dhe afër Elbasanit.

Në dasmën e Arbrit dhe të Vlerës do të këndojnë artistët Anxhela Peristeri, Klajdi Haruni dhe Bruno, Valbona Mema dhe Gena.

Ish opinionisti i Big Brother ka treguar se ai dhe Vlera janë prej 4 vitesh bashkë dhe që të dy kanë rënë dakord që të jetojnë në Tiranë, pasi siç e dini partnerja e tij është nga Kosova.

Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA

Të tjera