×
 • Lajme
 • Lajme

  Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€

  FrontOnline
  25 Nëntor 2022

  Kompania me derivatet më cilësore në vend hap pikën e radhës në Orllat, ku me rastin e Black Friday dhe hapjes së pikës, ofron çmime me super zbritje si askush tjetër.

  Klienti i parë i kësaj pike u furnizua nga vet pronari z. Shkelzen Jusaj, si shenjë respekti dhe sigurisht për
  ta shpërblyer.

  Sot, me datë 25 nëntor, të gjithë ju që e vizitoni pikën e re të Petrol Company apo restaurantin e saj “Be Happy”, keni mundësi të furnizoheni me derivate cilësore me super çmime: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€, apo të ushqeheni si askund tjetër me oferta super të lira: Hamburger 1+1 GRATIS, Sandwich 1+1
  GRATIS, Kaqika 1+1 GRATIS dhe Picë 1+1 GRATIS.

  Lokacioni i pikës së re gjendet: Magjistralja Pejë – Prishtinë, 500m nga ura e Orllatit.

  Vizitoni pikën më të re dhe përfitoni nga ofertat në derivate dhe restaurant.

  Getinjo për LGBT: Nuk e kam pas mendimin shumë të mirë për ta
  Nga Rubrika
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka treguar se si presidentja Vjosa Osmani i ishte kërcënuar lidhur me dekretimin e Kryeprokurorit të Shtetit,...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Deputeti i VV-së, Dimal Basha, ka dhënë një koment për pamjet që publikoi sot RTK teksa Milan Radoiçiq shihet duke rrahur brutalisht...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka thënë se Qeveria e Kosovës, për herët të parë e ka prioritetizuar adresimin e dhunës në...
  Të tjera
  Vip27 Shkurt 2024
  Pas debateve të forta në shtëpinë e “Big Brother Vip” kanë nisur dhe rrëfimet personale. Rike Roçi teksa bisedonte me Julin ndau...
  Sport27 Shkurt 2024
  Adrian Bajrami ka rinovuar kontratën me Benfican. Ai është pjesë e ekipit të dytë – Benfica B. Qendërmbrojtësi shqiptar zgjati kontratën deri...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Vendimi për dinarin serb është vendim politik, sipas analistit politik, Imer Mushkolaj, edhe pse, sipas tij, askush nuk e konteston se vendimi...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Jorn Rohde, ka shkruar për vizitën e disa deputetëve të Bundestagut gjerman në Kosovë. Ata për dy...
  Kronika27 Shkurt 2024
  Aksidenti me përfundim tragjik që ndodhi të hënën tek Ministria e Arsimit në Prishtinë nuk ishte i vetmi. Një ditë më parë...
  Lajme27 Shkurt 2024
  Zëvendësministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Kreshnik Ahmeti, priti në takim përfaqësuesin special të qeverisë federale të Gjermanisë për vendet e...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.