[wp-story]

Front TV

Nxirret i prangosur Hysni Gucati nga zyrat, niset për në Hagë

Nxirret i prangosur Hysni Gucati nga zyrat, niset për në Hagë
13:28 | 25 Shtator 2020

Kreu i OVL-UÇK, Hysni Gucati është nxjerrë nga zyrat e organizatës nga zyrtarët e EULEX-it, raporton Front Online.

Ai sot të dërgohet në Hagë.

EULEX bastisë zyrat e OVL-UÇK-së

EULEX bastisë zyrat e OVL-UÇK-së

Δημοσιεύτηκε από Front Online στις Παρασκευή, 25 Σεπτεμβρίου 2020

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera