[wp-story]

Sport

Njoma Zogaj vazhdon shkëlqimin me Aalborgun, në fund të muajit grumbullohet me Kosovën

Njoma Zogaj vazhdon shkëlqimin me Aalborgun, në fund të muajit grumbullohet me Kosovën
11:29 | 04 Maj 2021

Njoma Zogaj ishte pranë që me skuadrën e saj, EH Aalborg të sigurojë promovimin në elitën e Danimarkës, ku edicionin e ardhshëm do të luajnë Leonora Demaj dhe motrat Marigona e Arlinda Hajdari.

Aalborgu dështoi në barazh, por e rëndësishme për ne është që Njoma është kthyer dhe ka pasur hapësirë të madhe në ndeshjet e fundit.

Ajo kishte pësuar lëndim serioz vjeshtën e kaluar, kurse në ndeshjet e fundit është kthyer në formë.

Njoma është e motivuar për grumbullim me Kosovën në fund të muajit.

Do të jetë prej prurjeve të reja dhe cilësore në përfaqësuesen tonë./FrontOnline/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera