Kronika

Ndeshje në Prishtinë, përfshihet edhe një motoçikletë

Ndeshje në Prishtinë, përfshihet edhe një motoçikletë
21:50 | 17 Korrik 2020

Një aksident ka ndodhur në Prishtinë në mes të një veture dhe një motoçiklete.

Lajmin e ka konfirmuar Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës.

Krasniqi thotë se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga aksidenti, ndërkohë që policia ka dalë në vendin e ngjarjes.

“Ka ndodhur një aksident ku është e përfshirë edhe një motoçikletë, fatmirësisht nuk ka të lënduar, ndërkohë që policia ka dalë në vendin e ngjarjes”, ka konfirmuar Krasniqi.

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera