×
 • Lajme
 • Lajme

  Kushdo që e sheh këtë person, ta lajmërojë menjëherë Policinë

  FrontOnline
  11 Shtator 2020

  Policia e Kosovës po kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e Kushtrim Halitit nga Peja. I njëjti po kërkohet për veprën penale “blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikëve”.

  Përmes një komunikate drejtuar mediave, Policia Rajonale e Pejës ka bërë me dije se ka siguruar urdhëresën e Gjykatës Themelore në Pejë për publikimin e fotos me shënime të tjera të personit të kërkuar, me qëllim arrestimin e tij.

  “Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në kërkesë.

  Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€
  Nga Rubrika
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, mori pjesë në ndarjen e çmimeve të Festivalit Ndërkombëtar të Filmit “Art Without Limit”. Me këtë rast,...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Zyra e Prokurorit të Specializuar ka thënë që Trupi Gjykues i ka miratuar disa prej kërkesave të saj për kufizim të kontakteve...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Haradinaj kujton heroinën Mervete Maksutaj: Mbetet shembulli i veprimit guximtar për liri Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj,...
  Të tjera
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Një burrë ka raportuar se dy persona të panjohur, të maskuar e nën kërcënimin e armës, e kanë sulmuar fizikisht atë dhe...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  4,198.96 euro janë shpenzuar për karburant të veturave nga Kryeministri Kurti. Nga zyra e kryeministrit kanë treguar për Front Online edhe disa...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Emisari i BE-së për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka dhënë detaje për takimet që pati javën e kaluar në fokus të të...
  Bota/Rajoni04 Dhjetor 2023
  Sot shënohet 111 vjetori i themelimit të Forcave të Armatosura të Shqipërisë. Me këtë rast presidenti i Shqipërisë, Bajrman Begaj, njëherazi edhe...
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Janë zhdukur dy burra dhe një grua në Pejë. Në raportin e policisë bëhet e ditur se rasti është duke u hetuar....
  Kronika04 Dhjetor 2023
  Një burrë ka vdekur në Prishtinë pasi e kanë zënë disa panele druri. Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kompetent në...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.