[wp-story]

Lajme

Krasniqi: Konjufca e Abazi lakmojnë tinëzisht ta zëvendësojnë Kurtin

Krasniqi: Konjufca e Abazi lakmojnë tinëzisht ta zëvendësojnë Kurtin
13:15 | 22 Janar 2021

Zyrtari i Partisë Socidal Demokrate, Frashër Krasniqi ka thënë se Glauk Konjufca dhe Haki Abazi janë dy lakejtë më të egër që po i mprehin dhëmbët e po kërcënojnë.

Krasniqi, përmes një postimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook, ka shkruar se si Konjufca e po ashtu edhe Abazi ndjehen të dyshuar nga lideri suprem.

Sipas Krasniqit, që të dy lakmojnë tinëzisht ta zëvendësojnë liderin.

Postimi i tij i plotë:

LAKEJTË E LIDERIT SUPREM

Dy lakejtë më të egër, që po i mrehin dhëmbët e kërcënojnë, po dalin të jenë Glauk Konjufca dhe Haki Abazi.

Çka është e përbashkëta në mes tyre?

– Të dytë ndjehen të dyshuar nga lideri suprem. Prandaj nevoja që t’i dëshmohen.

– Të dytë lakmojnë tinëzisht ta zëvendësojnë liderin. Prandaj duhet ta bindin atë që janë lakej besnikë./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera