Sport

Këto janë formacionet zyrtare të derbit anglez Manchester United – Arsenal

Këto janë formacionet zyrtare të derbit anglez Manchester United – Arsenal
20:28 | 02 Dhjetor 2021

Manchester United dhe Arsenali zhvillojnë sonte derbin e javës së 14-të në Premier Ligë.

”Djajtë e Kuq” nuk dinë për fitore në tri ndeshjet e fundit, duke regjistruar dy humbje e një barazim.

Kurse, ”Topçinjtë” hyn në këtë ndeshje pas fitores ndaj Newcastle United.

Man United ndodhet në pozitën e dhjetë në tabelë me 18 pikë, teksa Arsenali është i pesti me 23 pikë.

Përballja e sontme nis në ora 21:15.

FORMACIONET ZYRTARE:

Image
Image

Natën e Kurban Bajramit Petrol Company shpërndan 40 pako ushqimore për fëmijët jetim në Kosovë

Të tjera