Euro2020

Këngëtarë, hoxhallarë dhe politikanë komentojnë ndeshjet e “Euro 2020”, vjen reagimi nga Ismet Munishi

Këngëtarë, hoxhallarë dhe politikanë komentojnë ndeshjet e “Euro 2020”, vjen reagimi nga Ismet Munishi
11:46 | 15 Qershor 2021

Ditëve të fundit kanë bërë bujë ftesat e emisioneve televizive për këngëtarët, hoxhallarët e politikanët për t’i komentuar ndeshjet e “Euro 2020”.

Ndaj kësaj ka reaguar edhe trajneri i mirënjohur, Ismet Munishi, shkruan FrontOnline.

“Timonieri” i Gjilanit ka shprehur mirëkuptim ndaj kësaj dukurie, derisa ka thënë se “futbolli është për të gjithë”.

Futbolli është i të gjithëve …Me shkas Ka filluar kampionati Evropian po vërehet entuziazem te të gjithë njerëzit …

Posted by Ismet Munishi on Tuesday, June 15, 2021

Postimi i plotë i Munishit në “Facebook”:

Ka filluar Kampionati Europian dhe po vërehet një entuziazëm nga të gjithë njerëzit, pavarësisht profesionit dhe nacionalitetit. Duke parë shkrimet që po kritikohen pse po thirren në studio, këngëtarët, artistët, politikanët, etj – kam një përgjigje. Futbolli është për të gjithë, është edhe i hoxhës dhe i priftit”./FrontOnline/

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera