Lajme

Kadetët e rinj të FSK-së mbajnë sot ceremoninë e diplomimit

Kadetët e rinj të FSK-së mbajnë sot ceremoninë e diplomimit
08:41 | 29 Qershor 2020

Kadetët e rinj të Forcës së Sigurisë së Kosovës do të mbajnë sot ceremoninë e diplomimit.

Këta kadetë janë të gjeneratës 2020 dhe ceremonia e diplomimit do të zhvillohet në kazermën ‘Adem Jashari’ në Prishtinë.

Ngjarja zhvillohet duke nis nga ora 10:00.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera