Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  I dërgonte mesazhe ofenduese babait të ish-të dashurës, arrestohet gjakovari

  FrontOnline
  23 Gusht 2020

  Policia në Gjakovë ka arrestuar një person i cili pas një mosmarrëveshje të mëhershme, ka shqetësuar vazhdimisht një tjetër

  I dyshuari është arrestuar pasditen e së shtunës, njofton policia në raportin 24 orësh.

  “Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje të mëhershme ka ngacmuar dhe shqetësuar në vazhdimësi viktimën mashkull kosovar për një kohë të gjatë”, thuhet në njoftimin e policisë.

  Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

  Express mëson se i dyshuari kishte dërguar mesazhe ofenduese në drejtim të babait të ish-të dashurës së tij.

  Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria
  Nga Rubrika
  Lajme31 Maj 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka bërë të ditur se e ka zhvilluar një bisedë telefonike me presidentin turk, Recep Tayyip Erdogan,...
  Lajme31 Maj 2023
  Gazetarja Olha Priadko u strehua sot në Kosovë, në kuadër të programit “Journalists in Residence – Kosovo”. Ajo erdhi bashkë me djalin...
  Lajme31 Maj 2023
  Ish i dërguari special për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell, ka komentuar përsëri për tensionet në veri. Me anë të një...
  Të tjera
  Lajme31 Maj 2023
  Tensionet në Veri të Kosovës kanë nxitur reagime të shumta të ndërkombëtarëve por edhe në rajon. Së fundmi ka reaguar dhe ish...
  Lajme31 Maj 2023
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, në rrjetin social "Facebook",  ka shpërndarë disa fotografi nga takimi me liderët  e shteteve anëtare të Komunitetit...
  Lajme31 Maj 2023
  Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka thënë për rrjetin amerikan CNN, se, pala serbe i ka zbatuar të gjitha obligimet ndërkombëtare që...
  Lajme31 Maj 2023
  Rreth 100 serbë janë mbledhur në mbrëmjen e së mërkurës në Zveçan, në afërsi të ndërtesës komunale, ku është duke u protestuar...
  Bota/Rajoni31 Maj 2023
  Pesë persona kanë mbetur të lënduar në aksidentin afër Grupçinit në Tetovë, thonë për “Makfax” nga MPB. Nga informacionet e para mësohet...
  Lajme31 Maj 2023
  Komandanti i KFOR-it, Angelo Michelle Ristuccia, ka deklaruar se po të mos ndërhynte KFOR’i në veri, “tani do të ishim duke mbajtur...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.